As CTO, how do you not know?
OpenAI CTO Mira Murati says Sora was trained on publicly available and licensed data
ingelogd als
lid
Niet bij te houden, maar we proberen het toch
Bovenstaand ziet u humanoid Figure 01 van FigureAI, een bedrijf dat de concurrentie aangaat met Tesla's Optimus, niet te verwarren met OpenAI's eigen humanoid NEO. En dat doen ze verdienstelijk, want ze hadden binnen 10 maanden al werkende prototypes en snel daarna gingen de eerste Figure 01's aan de slag in de productielijnen van de BMW-fabriek te Spartanburg, South Carolina.
Maar bovenstaand draait er dus een op OpenAI's taalmodel ChatGPT-4, uitgesproken door een zeer hoogwaardige spraakmodule. En dat resulteert, op de reken- en conversietijd na - in misschien wel de meest menselijke interactie die we tot nu toe tussen mens en robot zagen. Let vooral even op die kleine, opzettelijke 'stotter' op 1:48. En dan nemen we die waanzinnig fijne motoriek en dat omgevingsbegrip maar even voor lief.
Onderstaand dan even OpenAI's CTO Mira Murati (wiki). Zij is dus al vanaf 2018 CTO en dat staat voor Chief Technology Officer, maar weet dus niet op welke data OpenAI's extreem indrukwekkende videogenerator Sora getraind is. En dat is toch minstens een beetje vreemd. Laat het de VC's niet horen tijdens het ophalen van die investering van $7 BILJOEN [$7.000.000.000.000, 7 maal Nederlands bnp]. Hele interview na de breek.
As CTO, how do you not know?
OpenAI CTO Mira Murati says Sora was trained on publicly available and licensed data
Wat nou 'een video van bijna een jaar oud is geen GS-topic' wat weet jij er nou van het is lente
Ze gaan ook niet echt voor de puck
Hartelijk Goedenavond Boomers
Een proportionele herdenking!
Over grenzen heen durven kijken! Dynamiek!
(Tevens stamcafé)
De volwassenen, waaronder (net als in april 2023) "Harry Bölz" weer achter het stuur!
Daar sta je dan met je rozenkwartsroller
Neerwaartse Onzin Spiraal
Verschrikkelijk mannetje blijkt tevens verschrikkelijk goed interviewer