AD-verslaggever blij met komma-vonnis tegen Telegraaf, vindt rectificatie 'wel schoorvoetend'
Komma's in plaats van dubbele punten zijn nu ook al moslimhaat

Stel. Thijs Zonneveld schrijft een column waar niet in staat dat alle wielrenners doping gebruiken. Of Sjoerd Mossou schrijft een column waar niet in staat dat iedereen die bij NAC op de tribune zit een drankprobleem heeft. Of, we noemen maar een dwarsstraat, Chiel Timmermans en Yelle Tieleman schrijven een uitgebreid onderzocht en gedocumenteerd artikel over de contacten tussen Khalid Kasem en Ridouan Taghi. Dan moeten ze maar net hopen dat ze niet toevallig AD-collega (en lid van de werkgroep Diversiteit en Inclusie bij DPG) Tijani Goullet tegen het lijf komen. Die wil namelijk dat ze zulke dingen rectificeren, en dan het liefst niet te schoorvoetend.
Volgens AD-sportverslaggever Tijani Goullet is het rectificeren van beschuldigingen die nooit zijn gedaan namelijk een kwestie van 'moslims die opstaan tegen moslimhaat'. Nou mag meneer Goullet van natuurlijk van alles en nog wat vinden over de volgens de rechter 'ongelukkig geformuleerde' column van Nausicaa Marbe, waarin niet staat dat de Haagse moskeekoepel FIO gelieerd is aan Hamas. Maar! Misschien kan iemand die de volgende keer beledigd is om wat er niet staat in een stukje van het AD, bijvoorbeeld een stukje waarin gratis reclame wordt gemaakt voor het reisbureau van AD-verslaggever Tijani Goullet (hier of hier) een rectificatie gaan eisen. AD-lezers staan op tegen sluikreclame of zo.
UPDATE: Raarrr. Telegraaf 'overlegt nog' over hoger beroep
NVJ niet blij dat moslims moslimhaat niet langer pikken
Dit vonnis tegen @nausicaamarbe vraagt om een hoger beroep. Je kan geen stuk meer schrijven als de rechter gaat bedenken wat een lezer erin zou kunnen lezen maar wat er niet staat! @nvj https://t.co/tJ8nTSABWV
— thomas bruning (@thomasbruning) March 5, 2025
FUN FACT: dit vonnis stond afgelopen vrijdag al als 'leuk tussendoortje' op de togadragers-website van rechtspraak.nl. Blijkbaar schamen persvoorlichters van de rechtspraak zich niet voor het muilkorven van de pers.
Dit geldt bij het AD alleen voor de persvrijheid van het AD

Reaguursels
Dit wil je ook lezen

Wat begon als een artikel in de krant, eindigt in een topic over 50x 'wat begon als een'
Het eindigt nooit bij het begin

Schitterend. Nieuwe privéschool in Het Gooi voor kinderen met 'specifieke behoeftes'
Mensen erváren een onderwijscrisis


Welja. Drankcoach schrijft boos stuk in AD over drankgebruik in Gooische Vrouwen
Het is een serie, het is niet echt


Nee nee nee Laurentien ga nou niet dreigen met een rechtszaak tegen het AD
Hier zijn ouders: niet mee geholpen

Stamcafé. Maar wat is er aan de hand met Els?
#Prayfor Els in het Stamcafé

AD bezig met belangrijk bevolkingsonderzoek
"Ben jij onder de 30 jaar en dol op wandelen?"

Hans Nijenhuis mansplaint afwezigheid ChristenUnie en PvdD bij NOS-debat
Hoezo durft EEN MAN dit te schrijven