Nachtwerk in het Stamcafé: de rest van de APB
Kijken we nog?
Nog even over die brief
Okee even heel eerlijk: het was niet echt vuurwerk vandaag, die APB. Vanochtend begon Timmerfrans, die is tegen het kabinet, 's middags kwam Greet en die is juist vóór het kabinet, er was wat over meloenen en toen gingen ze pas eten. Gelukkig was het daarna de beurt aan Nicolien van Vroonhoven van NSC, die haar verhaal over de hypothetische afkeuring van een toekomstig Koninklijk Besluit na een nog niet geschreven advies van de Raad van State over de asielcrisis moest gaan verdedigen. Dat deed ze hakkelend en kreunend en niet bepaald dragend gemotiveerd, maar echt spannend wilde het toch niet worden omdat het nu eenmaal moeilijk debatteren is over een besluit dat nog niet is genomen, en dan ook nog met iemand die slechts tijdelijk de fractievoorzitter is van een soort van eenmanspartij waarvan die ene man er niet is. En dan krijgen we zo nog Dijk, Van der Plas, Van Baarle (meloen), Ouwehand (meloen), Baudet (NEXIT), Stoffer, Bikker (dit keer geen meloen), Dassen én DJ Jopie. Dat wordt nachtwerk. In het stamcafé.
UPDATE 21:55 - Dat was Jimmy Dijk alweer. Die is er dus ook nog. Dit eindelijk een beetje op.
UPDATE 23:29 - Haha Van der Plas is klaar en we krijgen een plaspauze.
UPDATE 0:17 - Van Baarle en Ouwehand hebben zonder interrupties gezegd dat ze het allemaal pet vonden. Nu Baudet, die zijn jasje weer heeft aangedaan.
UPDATE 0:28 - Baudet heeft even geschreeuwd, we zijn nu bij de laatste vier. Nu Stoffer, die zojuist 50 is geworden.
UPDATE 0:46 - Ideetje van de SGP: SMARTPHONES WEG (bij OCW-begrotingsdebat, maar toch). Komen ze nu mee. Bikker, Dassen en Eerdmans kijken wij morgen in de samenvatting. U nog veel plezier.
Tachtig minuten gehak & gehakkel
Dit wil je ook lezen

Asielinstroom onveranderd, aantal overnachtingen Ter Apel richting 2000. Hoge onderscheiding voor Marjolein Faber
Eindelijk erkenning voor omstreden bewindsvrouw

GSTV. Uitbuiting stagiaires bij GroenLinks-PvdA?
Grinniken om geklungel in het Stamcafé

Pauselijk StamCafé
Paus dood na het zien van The Passion Terneuzen

Wereld Hemofilie Dag in het Stamcafé
Foto: niet de hemofielen in het verhaal

GSTV Stamcafé. Hoe is het in... Den Haag
Oh ja er zijn een soort van onderhandelingen


Feynman en/of Feiten – Vijf lintjes
Deze obsessie met een gebaar eindigt in een gebrek aan daadkracht

Stamcafé. The Naked Gun is TERUG, met Liam Neeson??
En alvast een aardig OJ Simpson-grapje

Absolute koning Bill Burr in het Stamcafé
I AM A DANCING CLOWN