Bouw een Tiny House (maar dan groot)
VLUCHT. NU HET NOG KAN
U gaat deze winter helemaal doodgegooid worden met Tiny House dit en Tiny House dat. Allemaal onderdeel van een neocommunistisch immigratiecomplot om maar zoveel mogelijk mensen bovenop elkaar te proppen in Nederland. Want TriState City moet er komen, met 30 miljoen nieuwe buren uit Eritrea. Meestal ziet u plaatjes van superschattige Tiny Houses, in de natuur. Dat is gelul. Want zoveel natuur is er helemaal niet, en al helemaal niet in Nederland. (PLAATJES)
Life UNCONTAINED is een YT-channel waar u een stel kunt volgen dat al jaren een gigantisch vrijstaand nanohuis aan het bouwen is, van zeecontainers. Van die groene Evergreens, ook wel bekend van de Suez-Crisis. Stel in Texas is al 4 jaar bezig, en helemaal offgrid enzo. Dergelijke containers koop je al voor 1500 tot 3000 euro. Zet ze op de boot naar Canada of Alaska, en ga daar maar lekker de Tiny House uithangen. Doei.
Dit wil je ook lezen

Wimpie en Lieke uit elkaar, wat nu?!??!!
Bent u al bekomen van de BREAK UP VAN DE EEUW

'Brits' advocatenkantoor vraagt "in opdracht van Hamas" aan overheid om Hamas van lijst verboden terroristische organisaties te halen
Wetten zijn gestolde cultuur, en de cultuur verkeert in fluïde staat

Hamas stelt vrijlaten gijzelaars uit, beschuldigt Israël van het verbreken van voorwaarden
Zaterdag mogelijk geen hallucinante show



Stop de haat. Deel de hashtag #HelpHennyNaarTheVoice
Even weg van alle ellende. Het is tijd, voor positiviteit

Thomas Erdbrink en RTL staan lekker neutraal tegenover regimes in Iran en Afghanistan
Worden tenminste niet beperkt door de westerse blik!

HEZBOLLAH BEVESTIGT DOOD LEIDER NASRALLAH
Hassan Nasrallah (31 augustus 1960) gestopt met terroriseren