Mutti is boos op MinPres (maar niet echt hoor)
Mark wil niet bijlappen. Mutti nicht froh mit Mark

Er komen verkiezingen aan en Mark "Geitenpaadjes naar Brussel" Rutte weet heus wel dat geen enkele Hardwerkende Nederlander zin heeft om NOG MEER netto poen af te dragen aan die allesverterende tumor in de democratie die "Europese Unie" heet. De Britten zijn van het zinkende schip gesprongen en ze hebben hun ponden meegenomen, dus Brussel wil nu dat Nederland dat gat in de eurozone gaat opvullen met meer meer meer donaties aan de wijnarrangementjes, lunchbiefstuk en limousines met chauffeur voor de Eurocraten. Mark "We regelen het wel via een inlegvelletje" Rutte houdt voor de bühne zijn poot stijf want die wil herkozen worden in 2021, en daarom mag de Azijnbode vandaag schrijven dat iedereen van Merkel tot Michel onze MinPres "kinderlijk gedrag" en "quelle arrogance" verwijt omdat ie zijn onze poeplap niet wil trekken. Ook Macron noemt het "stuitend", want die is in eigen land gewend om zijn opstandige bevolking gewoon in het gareel te knuppelen als ze NEIN, pardon: NON zeggen tegen lastenverzwaringen en zinloze extra uitgaven. Maarrr ook VK (de krant, niet het land) weet: het is allemaal politieke poppenkast. Afgesproken werk. "Iedereen weet dat uiteindelijk Rutte, Merkel, Macron, Sánchez en de andere regeringsleiders toch weer door één deur zullen gaan. Bij een Unie zonder geld heeft niemand baat." Nou ja, behalve de Nederlandse belastingbetaler dan, die ons eigen geld misschien liever naar onderwijs, ouderenzorg en veiligheid ziet gaan, dan in de vette pens van Timmerfrans of de propcast van Jaap Jansen wil zien verdwijnen.
Dit wil je ook lezen


Feynman en/of Feiten - Defensie op gratie van efficiëntie
Rusland hoeft ons niet eens te slopen, op de nogal lange termijn doen we het zelf door te lenen in plaats van te betalen.

Bassiehof – Dankzij natte scheet Dirk Gotink (NSC) is nu wél helder dat EU-geld tegen boeren is ingezet
Belastinggeld ten koste van EU-burgers



Kabinet wil btw naar 21,4% om begroting te dichten
De overheid is de consument en u het product

LIVE. Staatsruifvreters Kamer vs. staatstruifvreter Schoof over staatsruifvreter Willem-Alexander
Allemaal van onze belastingcenten

Bombshell in De T. over begrotingsgesprekken: Omtzigt 'schreeuwde en huilde', iedereen wantrouwt vvd, Wilders 'ambivalent'
Een LEKKER BEGIN van het politieke jaar

Feynman en/of Feiten – Fiscale fuik
De uitgaven van Rutte IV stegen 10% harder dan inflatie, nu moet het botte mes erin