Scoop. Azarkan voert valse IT-accountantstitel
Wij waren naar aanleiding van dit vervelende briefje van Farid Azarkan vooral aan het lachen vanwege al die malle afkortingen achter zijn naam. Linktippers en reaguurders letten gelukkig beter op: ~Farid doet een Cailin Kuitje en voert een valse titel! ~
Op de website van de beroepsorganisatie voor IT-auditors lazen wij namelijk dat je niet zomaar 'RE' achter je naam mag zetten. "De beroepstitel RE (Register EDP-Auditor) mag uitsluitend gebruikt worden door gekwalificeerde IT-auditors, d.w.z. ingeschreven in het NOREA-register." Dus wij 'Azarkan' intikken in het register en wat schetst onze verbazing? 0 hits. Terwijl Farid op zijn LinkedIn wel degelijk de titel 'RE' voert. Keiharde IT-registeraccountant-fraude dus. Trap er niet in, mensen. Trap er niet in.
UPDATE: Wij trapten erin. Het lijkt erop dat Azarkan de titel "RE MRICS" voert. Dat is geen accountantstitel, maar iets in het vastgoedmanagment. Sorry Farid. Overigens.
UPDATE UPDATE: Het blijft een beetje vaag voor ons leken. Er zijn meer mensen die de titel "RE MRICS" voeren, maar volgens de website van de RICS is de correcte titel "MRICS", dus niet "RE MRICS". Wij zijn even aan het bellen met de organisatie, maar die hebben ook weekend. Of is het "MSc. RE"? Die titel bestaat in ieder geval niet. Wordt vervolgd.
UPDATE UPDATE UPDATE: We hebben antwoord: "RE MRICS" bestaat niet, "MSc RE" ook niet. Dus tóch een scoop.
En weer doorkrassen

Dit wil je ook lezen

Jeugdzorg één grote puinzooi door fraude, 20% medewerkers uit register geschrapt na steekproef
Knibbel knabbel knuisje wie komt er achter de voordeur van uw huisje

QUIZ! Bij welke bank werkt deze man?
Antwoord na de klik

COA hield puinzooi ziekenvervoer AZC's onder de pet, '2500 euro voor ritten zonder afspraak'
Huh COA doet maar wat met uw belastinggeld

Beste fraude ooit. Slachtoffer denkt relatie te hebben met René Froger, maakt 30.000 euro over
Een eigen huis, een plek onder de zon, en altijd iemand in de buurt, die 30.000 euro overmaken kon



TUURLIJK. Kinderen asielzoekers blijken MASSAAL Nederlandse ouders te hebben
Schijnouderschap, wat is het en hoe praat ik erover met mijn schijnkind?


7 oktober een jaar later - DE REACTIES
Het wordt vanzelf weer 4 mei