If you love Amsterdam vote VVD vvdamsterdam.nl/english.html 😊
On Wednesday 21 March elections will be held for the City Council and the District Committees. What you need to know to vote: amsterdam.nl/elections
ingelogd als
lid
DENK Amsterdam vvd Amsterdam heeft op de website een afdeling voor mensen die alleen Turks Engels kunnen lezen. Maar dat gaat zomaar niet, dit is ONS LAND, moeten ze maar integreren en de taal leren!
If you love Amsterdam vote VVD vvdamsterdam.nl/english.html 😊
On Wednesday 21 March elections will be held for the City Council and the District Committees. What you need to know to vote: amsterdam.nl/elections
Valt er een folder in het Turks of in het Arabisch op de lokale mat is het land te klein en schreeuwen de vvd'ers moord en brand, want dan is 'het vertalen van gemeentelijke informatie niet de juiste weg naar integratie'. O maar hee het is verkiezingstijd, en als er via stemgerechtigde expats, studenten of internationals een zeteltje te winnen is boeit het de oranje-blauwe pluchepakkers helemaal geen zak en mikken ze de hele zooi met extragratis geleuter over een Britse school ook gewoon in het Engels online. Zelfs de Amsterdamse Denkula's hebben geen Turkse vertalingen op de site, hypocriet ruk-vvd. Nederlands leren. Vanzelfsprekend.
Amsterdam is poep op de stoep en haat in de straat... en RATTEN
Die heeft echt de inhoud van een pan curry
Amsterdam Amsterdam de stad waar alles kan (behalve homo zijn)
En wat er toen gebeurde, geloof je nooit - helemaal niets!
Solidariteitsmarteling
Heeft Amsterdam eigenlijk al een KREUGERPARK
Stadsbestuur belooft beterschap
Vijfmaal poging moord of doodslag met een terroristisch oogmerk