achtergrond

Geenstijl

ingelogd als

lid

logout

nachtmodus

tip redactie

zoeken

Conservatieve cancelclub Civitas Christiana diep door knieën, verwijdert ALLES over Pim Lammers

U liegt en u draait

Oké even resumerend. Pim Lammers, een vriendelijke maar zeer matige dichter en auteur, schreef ooit een fictief verhaal voor volwassenen waar wat gore dingen in gebeurden en mocht toen van allerlei volstrekte idioten geen kinderboekenweekgeschenk meer schrijven. Zoiets noemen we een morele paniekaanval, die in dit specifieke geval werd aangejaagd door de ophitsers van Civitas Christiana, een organisatie die ter aarde is om, nu ja, op te hitsen. Lammers kreeg vervolgens allemaal doodsbedreigingen en trok zich terug, de hetze duurde voort, een gang naar de rechter volgde en nu zitten die conservatieve katholieken opeens geknield voor dhr Lammers met een open mondje en een zaadvragende blik in de ogen. Slobberen jongens, ritmisch slobberen, en daarna doorslikken graag. 

Update Ook Rutgers, bekend van de Lentekriebels, wint kort geding van Civitas Christiana. "De rechter wijst de vorderingen van Rutgers voor het grootste deel toe. Er is geen feitelijke basis om Rutgers in verband te brengen met pedofilie (...)  Ook het verwijt dat Rutgers kinderen ‘seksualiseert’ is onrechtmatig. Dat komt omdat Civitas dit verwijt onderbouwt door passages uit het lesmateriaal van Rutgers te verdraaien en die ten onrechte in een context te plaatsen van het door Rutgers aanzetten van kinderen tot seksuele handelingen.” Hele vonnis hierr

De haatblogs van CC staan overigens op het moment van schrijven nog gewoon online, maar dat is dus normaliter een kwestie van tijd. Gaat dus om dit soort spul:

En potverdomme ook geen Nabokov!

Cancel: cultuur

Onderschrijven de aanhangers van het katholieke Civitas Christiana pedofilie? Ja of nee.

Fafo noemen ze dit

Goed zo, je hebt het volste recht om verschrikkelijke boeken te schrijven Pim

LIEFDE TUSSEN ELKAAR CONSENT VERLENENDE VOLWASSENEN, WELTEVERSTAAN

Fin.

Dit wil je ook lezen

De GeenStijl Podcast: Keyvan Shahbazi over Mohammed-cartoons, moed en de Iraanse Revolutionaire Garde

Een podcast over het persoonlijke, het politieke, het professionele, het pietluttige en het potsierlijke

@Schots, scheef | 13-04-25 | 08:30 | 95 reacties

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.