Havermelkers GroenLinksPvdA willen nú fusie want: "DE WERELD STAAT IN BRAND!!!1!"
Hahahahaaa

Het zijn de meidagen van 1940 in maart 2025! "Duizenden leden van GroenLinks-PvdA willen per direct een fusie." Daar staat: GroenLinks wil de PvdA sofort annexeren nu 'klimaat' nog lekker hoog op de agenda staat. Het gebeurt naar goed gebruik van bombastisch-links met heel veel megalomanie: want nu 'de wereld in brand staat en het huidige kabinet op omvallen staat' is het tijd om 'de rangen te sluiten'. Het sluiten van de rangen is leuk als de boel hier in elkaar dondert (al profiteert GLPVDA in de peilingen precies niks van de ineenstorting van NSC), maar hoe ze bij havermelklinks na een paar denksessies weer geloven de 'wereldbrand' te gaan blussen door sámen te gaan zeiken over DE TOEKOMST VAN ONZE KINDEREN is toch wel exemplarisch voor de positie waar ze zich in wanen. Makkers, het is maar een fusie tussen doodlinks en geschiftlinks hoor. De sociaaldemocratie is deaud, Frans Timmermans is afgeschreven oude boomercratische elitepolitiek, al die doorgedraaide halfjes vreten de boel van binnenuit op en kabinet-Vochtige Billendoekjes I kan er nóg zo'n lethargische teringzooi van maken, bij gebrek aan een goed alternatief voor immigratie-, vluchtelingen- en islamproblematiek blijft Geert ook gewoon groot. Enfin, zouden Trump & Poetin al doodsbang zijn voor RedGreen?
O GOD
De ernst van het moment vraagt denk eerder om een tandem christendemocratie en sociaaldemocratie. Degelijk, sober, vertrouwd. De vraag is of deze fusie daar bij helpt.
— Josse de Voogd (@Jossedevoogd) March 7, 2025
Dit wil je ook lezen

Regenboograadslid Pepijn Zwanenberg vindt PvdA veel te rechts, rooft zetel van GroenLinks
Een persoon een persoon, een woord een woord

Ikke ikke ikke, Frans Timmermans in NRC
Wat zégt-ie nou eigenlijk

PvdA'ers in opstand tegen fusie met linnentas-links, dreigen nieuwe partij op te richten
Hé PvdA'ers die ruzie maken dat zie je niet vaak

Lijstje van mogelijke burgemeesters bij weinig aanwas
stukje constructieve journalistiek

Eindelijk. PvdA en GroenLinks DOOD
(maar er komt dus 'een nieuwe stap')

TERUGKIJKVIDEO! Ondernemingsklimaat Amsterdam gaat kapot door milieuzone, veel zorgen om openbare ruimte, veiligheid, vuil
Het is allemaal onderdeel van een masterplan van GroenLinks om de stad zo onleefbaar mogelijk te maken

Wandelend GeenStijl-topic Gilbert Isabella (PvdA) treedt af als burgemeester na rapport
Huh wat Gilbert Isabella blijkt een idioot die niks kan

