❄️ | Momenteel trekken er winterse buien over het land. Tijdens deze buien kan het erg glad zijn, zoals vanochtend op de #A12 bij Moordrecht en de #A1 bij Twello. Pas indien nodig je rijstijl aan. Check voor vertrek de weersverwachting en verkeersinformatie.
Code Geel want het is wit
Horrorwinter des doods in april
Deze derde paasdag (nog steeds geen paaswensen van Mark) kleurt Nederland wit. Alle niet gevonden eieren verdwijnen onder een dun laagje sneeuw in deze onverwachte nageboorte van de winter. Seizoenen door de war, wegen glad, gewoontedieren in paniek en hard woei in uw bakkes. Het KNMI heeft code paasgeel afgegeven voor het hele land voor glibberige gladheid en in de kustgebieden komen daar ook nog stevige (80-100 km/uur) blaaswinden bij. En denk maar niet dat het voorbij is na deze ochtend, want voor komende nacht en morgen overdag staat nog een neerslaggebied met regen en sneeuw in de dienstregeling. Dus hup, haal die langlauflatten van zolder en schenk nog een Jägermeistertje in, want het wordt een lange lentewinter. Wanneer gaan de après-ski's weer open?
❌ | Door een ongeval op de #A12 richting Utrecht is bij Moordrecht de linkerrijstrook dicht. Zodra we beginnen met bergen gaat ook de middelste rijstrook dicht.
These photos were taken nine minutes apart. 05.04.2021 15:04 & 15:13 #Amsterdam #EenhoornsluisSeries #snow #sneeuw
Het gaat nu wel ver hoor, vind ik. #sneeuw
Goedemorgen vanuit het @Bergdorpje #Vijlen Het is 6 april. De vaccinaties liggen weer stil maar de sneeuw gaat gewoon door! Fijne week allemaal!
Dit wil je ook lezen

Het neerslagtekortseizoen is geopend!
Dooie-Pier Geelen heeft het lintje doorgeknipt

Hele week sexy zijn en dingen doen in de zon
HET KAN EN HET MAG EN HET IS MOGELIJK


RECORD! Lekkerste 8 maart OOIT
20 graden in Flevoland en Gelderland

BREEK - Gasvoorraad beneden de 50%
Daar gaat de vulgraad - IEDEREEN PANIEK

U KUNT SCHAATSEN
Op de hoge noren