Bassiehof De PVV wordt een volwassen partij
![Bassie is zelf ook al bijna volwassen topicbassiehof24.jpg](https://legacy.gscdn.nl/archives/images/topicbassiehof24.jpg)
Sinds 2006 is Wilders met zijn PVV ontegenzeggelijk electoraal aan de weg aan het timmeren wat hem zetels opleverde niet alleen in de Tweede Kamer maar ook op provinciaal niveau, de gemeenten Almere en Den Haag en in het Europees Parlement. En na 11 jaar is de PVV nu dus de tweede partij van het land.
Ter vergelijking, D66 bezette in 1977 toen net zoals de PVV nu 11 jaar actief in de Tweede Kamer 8 zetels.
En nu wil Wilders serieus werk maken van de gemeenteraadsverkiezingen volgend jaar. In iedere provincie zetels in tien gemeenteraden winnen is het doel. En zaterdag werd duidelijk dat Rotterdam een heuse battleground gaat worden. Wilders wilde al eerder meedoen in de Maasstad maar zag daar toen vanaf omdat hij niet de juiste kandidaten wist te vinden en zijn achterban daarom het advies gaf op Leefbaar Rotterdam te stemmen.
Maar sinds zaterdag weten we dat de PVVer van Fortuynstad Wildersstad wil gaan maken.
Na de Nationale Vergaderzaal, Europa en de provincies volgen nu dus de gemeenteraden. De stap daarna: bestuursverantwoordelijkheid nemen in die gemeenten.
Ter vergelijking, de SP leverde in 2014 voor het eerst tientallen wethouders niet alleen in de grote steden maar ook in veel middelgrote gemeenten. De SP zit 23 jaar in de Tweede Kamer, meer dan het dubbele dan de PVV.
Tegenstanders zullen het niet leuk vinden en partijleider/controlfreak Geert Wilders zal er ongetwijfeld slapeloze nachten van hebben maar er is maar één conclusie mogelijk: de PVV is op de interne partijstructuur na bezig een volwassen partij te worden.
Het zou zo maar kunnen dat de afgelopen jaren slechts een vingeroefening bleken en het werkelijke concert pas op woensdag 21 maart 2018 losbarst.
Of om die andere prominente PVVer (in een heel andere kwestie maar toch) te citeren:
You aint seen nothing yet!